אחרי 4 שנים בבצלאל, 3 שנים כאנימטור בתעשייה ולא מעט אגו, החלטתי ללכת על לימודים בפריים ביי פריים. אמנם בהתחלה לא חשבתי שיש צורך שאלמד שוב את “יסודות האנימציה”, אבל אחרי שיעור וחצי הבנתי כבר שיש פה משהו אחר – הזדמנות אדירה לקדם את יכולות האנימציה שלי. להפוך לאנימטור מהיר יותר, אמין יותר, טוב יותר – בשבילי ובשביל הלקוחות שלי. לא עבר פרוייקט אחד מאז שלא בוצע בצורה טובה ויעילה יותר בזכות הלימודים. וכמובן שכמות הפרוייקטים גדלה בהרבה. מומלץ בחום!

– אביחי ייני


אני יכול להגיד בוודאות שאף פעם לא למדתי אנימציה בצורה כל כך מקיפה ומיקצועית. חיפשתי, שאלתי, חקרתי, הצקתי, כמעט והתייאשתי אבל סוף סוף מצאתי מקום שבאמת מלמד אותך אנימציה ולא סתם, בסיס מחופף ויאללה- לך תנפיש. הכל מפורק לגורמים, מוסבר, מוקפד והכי חשוב- יחס אישי ונעים מאנשי מקצוע שעובדים באולפנים הכי טובים בעולם. אני חושב שהדבר שאני אזכור יותר מהכל זאת הנגישות למנטור וזה שבאמת חשוב לו שתבין ושלא תבצע משהו בלי שאתה מבין לאן הוא מוביל ומה הבסיס שלו.

-אור בר- אל

רציתי להיות בטוח שאני לומד במקום ברמה גבוהה שהמורה יודע מה הוא עושה ובאמת ייקח אותי לכיוון שמעניין אותי- שהוא ציור לאנימציה. בפריים ביי פריים אני יודע שהמורים מגיעים מבתי ספר מובחרים ומהתעשייה המובילה בעולם לאנימציה וזה נתן לי המון ביטחון במורה. אני חושב שהדבר הכי חשוב שקיבלתי מהקורס הוא הכלים לאמן את עצמי ולהמשיך ולהשתפר גם אחרי הקורס. השתפרתי הרבה במהלך הקורס, הביטחון שלי לגבי הציורים שלי הרבה יותר גבוה

– בן עוזרי


נוחות של למידה דרך האינטרנט הייתה אופטימלית. היה לי נוח לבחור מתי מתאים לי לראות את השיעורים והביקורות. אני חושב שיש יתרון גדול בללמוד את אותם העקרונות שנלמדים במוסדות האקדמיים המובילים בארה”ב, כשאתה נמצא כל כך רחוק משם, בבית בישראל. במהלך הקורס, הפידבק המקצועי האישי שקבלתי דחף אותי להתקדם גם בנושא הספציפי שנלמד וגם בנקודות כלליות שעזרו לי להשתפר.

– יונתן טל

המורים הם אנימטורים מעולים עם עין חדה ויודעים לשים דגש על הדברים שעושים הבדל ומקדמים את האנימציה מבינונית למצוינת (וההבדל הוא שמיים וארץ). אני גם מאוד מרוצה מהסביבה ומשאר הסטודנטים ורואה את כולם מתקדמים ויוצרים דברים יפים. אז אין לי ספק ש”Frame By Frame” זו הבחירה הטובה ביותר.

– גיא גוטמן


הנתינה והאכפתיות של הצוות אל התלמידים הופך את FBF למקום שפשוט טוב ללמוד בו. הנסיון של המורים מתבטא בכל משפט, בכל שיעור ובכל ביקורת. התרשמתי ממידת ההתייחסות לפרטי פרטים. שיטת הלימוד, החשיפה לחומר הנלמד, האנשים המקצועיים והמנוסים הצליחו להדליק אצלי ניצוץ שיישאר שם תמיד.


– עאמר הייבי


בהתחלה קצת חששתי מללמוד דרך האינטרנט, אבל כבר מהשיעור הראשון הבנתי שהולך להיות סמסטר מאוד מוצלח! מורים עם ניסיון והרבה אהבה למקצוע שמלווים אותך צעד אחר צעד. האכפתיות והיחס האישי שקיבלתי מהמורה הוא ממש לא מובן מאליו. הביקורות המקצועיות והמפורטות נתנו לי כל כך הרבה ידע. מעולם לא חשבתי שאוכל ללמוד כל כך הרבה נושאים בזמן כל כך קצר ועדיין לשמור על רמה גבוהה.

– אור עופרי


חווית הלימודים היא מעבר למה שציפיתי. אני נהנה כל רגע והשילוב של רמה מקצועית בלתי מתפשרת והמערכת הייחודית שמאפשרת לי ללמוד בכל זמן מכל מקום הוא שילוב מנצח. יש הרגשה שהמורה נותן הרבה מעבר למה שהוא “צריך” וזה ראוי להערכה והערצה.

– רוני רוס

הלימודים ב-FBF היו ההתנסות הראשונה שלי הן בלימודי ציור והן בלימודים “און-ליין”. המורה, גיא ברעלי, נותן מטלות מאתגרות והרף שהוא מציב גבוה מאוד. הוא אינו חוסך בביקורת, אבל עם זה גם יודע לחזק ולעודד. אני מרגישה שהיכולות שלי מאוד השתפרו ושהצד הטכני שלי חזק הרבה יותר. האווירה בלימודים היתה מאוד אישית וכל החששות בנוגע ללימודי “און ליין” שהיו לי טרם הלימודים התפוגגו. כעת, נותרתי רק עם התלבטות לגביי מה הקורס הבא שאקח ב-FBF.

– עינב סלע


חווית הלימודים שלי בFBF הייתה מדהימה.הגעתי ללימודים אחרי לא מעט שנים של ניסיון בתחום, גם בלימודים וגם בעבודה ובכל זאת הרגשתי שאני מקבל ולומד המון, ובעיקר מאוד נהנה. הקורס מועבר בצורה מאוד מקצועית וענינית, ובכל זאת נותן המון מקום ליצירתית ושיתוף בין הסטונדטים. נוסף לזה, כיום שני חברים מוכשרים שהכרתי בלימודים עובדים כאנימטורים בסטודיו שלי ( קלאצ’) ומובילים אצלנו את מחלקת האנימציה.

– בן עשת